رونمایی از 20 محصول صنعت سلامت

به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا،ˈناصر ضیاییˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد : شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث 28 تا 31 اردیبهشت ماه سال آینده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود . این نمایشگاه با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت سهامی نمایشگاهی و وزارت بهداشت، درمان و آموز ش پزشکی برپا می شود.

وی افزود : تا کنون بیش از 220 شرکت فعال در بخش صنعت سلامت برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند و بر این اساس بیش از 26 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد .

ضیایی افزود : در نمایشگاه امسال کشورهای کره جنوبی، ترکیه ، چین، هند، مالزی، تایوان، آرژانتین و روسیه شرکت دارند .

وی در مورد تحریم های اعمال شده بر علیه کشورمان گفت: برپایی این نمایشگاه و رونمایی از محصولات صنعت سلامت به مردم نشان می دهد که تحریم های دارویی کشورهای غربی شکست خورده است و ایران اسلامی در زمینه سلامت و دارو پیشتاز است .

دبیر انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی یادآور شد که هم اکنون 400 واحد تولیدی در بخش صنعت سلامت در کشور مشغول به فعالیت هستند.

به گفته وی همزمان با برپایی نمایشگاه ایران هلث پنل بزرگ شرکت های دانش بنیان ایجاد می شود که در این پنل نیازهای کشور در بخش سلامت مطرح می شود تا شرکت های دانش بنیان بتوانند براساس نیازسنجی به رفع نیازهای این صنعت بپردازند.

منبع : ایرنا

رونمایی از 20 محصول صنعت سلامت #1
ویدئو ها
در بخش تصویری سایت می توانید فیلمهای مربوط به مراجعه کنندگان و نظرات آنها را مشاهده نمایید
آخرین متد دندانپزشکی
برای مشاهده آخرین متد دندانپزشکی ، اخبار و مقالات جدید کلیک نمایید